Nuo vaikystės mes žinome, kad alkoholis kenkia. Ar šiuolaikiniam žmogui reikia alkoholio? Alkoholizmas yra liga, ir šiame straipsnyje šis faktas nebus naudojamas. Tuomet kodėl alkoholis yra labai vertinamas, kodėl šis nepaprastai nuodingas ir pavojingas dalykas buvo išsaugotas šimtmečius ir atsargiai saugojo kai kurių gaminių gamybos paslaptis?
Faktas yra tas, kad nuo senovės gydymui buvo naudojamas alkoholis. Nuo krikščionybės laikų raudonasis vynas buvo siejamas su Viešpaties krauju, taigi ir daugybe riterių ir pėstininkų, jei jie galėtų tai leisti, pasiėmė su savimi į žygius.

Buvo manoma, kad žaizdos nuplovimas Viešpaties krauju išgelbės skausmo ir kančios nuodėmę, ir jis nemirs nuo šios žaizdos.
Ir net tada, kai apie alkoholio turinčio gėrimo baktericidines savybes nebuvo žinoma, dezinfekuojant ir išsivysčiusi apsinuodijimo krauju, padedant vyno žmonėms priešinosi bakterijoms.
Tai buvo daug humaniškesnė nei žaizdos kaubra, todėl netrukus įsišaknijo tarp vienuolių, kurie padėjo sužeistiesiems mūšio lauke ir po mūšio. Taigi, ar reikia visiškai atsisakyti alkoholio? Apsvarstykime šiandien savo straipsnyje.
Kas yra kenksmingas alkoholis
Kodėl alkoholis kenkia žmogui? Alkoholis puikiai pablogina paviršius. Ši savybė yra naudinga kasdieniame gyvenime. Bet kas nutinka, kai jis patenka į žmogaus kūną.
Kraujo ląstelės yra padengtos riebalų membrana. Kai alkoholis patenka į kraują, paviršiai nuriebia ir ląstelės pradeda klijuoti. Dėl to gauname kraujo krešulį. Net mažas trombas gali padaryti didelę žalą, pavyzdžiui, jei jis užkemša akies indą. Apie didelius kraujo krešulius ir viskas aišku, jis yra ypač pavojingas. Jei nuolat vartojate alkoholį, kuriame yra didelis alkoholio procentas, tai gali sukelti daugybę insultų ir širdies priepuolių.
Tai yra matomos apraiškos, t. Y. Jūs iškart jausitės blogai, jei taip atsitiks. Yra mažiau pastebimų neigiamų padarinių, atsirandančių kiekvieną kartą, kai geriate.
Plaktinės ląstelės, formuojančios juodo kraujo krešulius, patenka į smegenis. Praėję kapiliarai į smegenų ląsteles, jie užkemša jas, atimdami jiems galimybę valgyti ir palaipsniui paskaninti. Aktyvus alkoholio poveikis žmogaus kūne nesibaigia paskutiniu gurkšniu. Tai ilgą laiką išimta. Atitinkamai, neigiami procesai ir toliau eina į kūną, kai jums atrodo, kad jūs nebežinote ir tęsiate normalų gyvenimą.
Kartais tinkle galite rasti klausimų, ar būtina įkandinti alkoholio apie alkoholį, ar geriau gerti alkoholį? Tačiau čia skirtumas gali būti tik gėrimo absorbcijos greitis, bet jokiu būdu jo poveikis žmogaus kūnui.
Dažnai nėščių moterų kelia alkoholio pavojų. Nes yra bendra nuomonė, kad jei norite, kartais galite gerti šiek tiek mažai alkoholio gėrimų. Šią diskusiją galima rasti beveik kiekviename moterų forume internete. Ir visada yra tokių, kurie visur yra pasirengę įrodyti savo pavyzdžiu, kad nėštumo metu galite šiek tiek gerti.
Bet ar kūdikiui reikia alkoholio? Aukščiau pateiktame tekste mes papasakojome, kaip alkoholis veikia suaugusįjį. Įsivaizduokite, kaip tai paveiks embrioną ar mažą kūdikį, kuris dar negimė. Jei būsimoji motina rūpinasi savo vaiku, tada verta visiškai atsisakyti alkoholio iš savo gyvenimo, bent jau nėštumo ir kūdikio žindymo laikotarpiui.
Atrodytų, ir nėra nieko naudingo apie alkoholį diskutuoti. Bet ar taip? Galbūt mažos dozės nėra tokios kenksmingos? Ar man reikia bent retkarčiais vartoti alkoholį ar naudoti tik kaip antiseptiką? Apsvarstykite tai įvairių gėrimų pavyzdyje.

Krištolo skaidrus
Nors dabar laikas toli nuo viduramžių, alkoholis vis dar naudojamas kaip dezinfekavimo priemonė. Ypač efektyvus alkoholis tokiais atvejais yra degtinė.
Antiseptinis poveikis pasiekiamas sukuriant destruktyvią aplinką kenksmingoms bakterijoms, kurios, be to, nekenkia pačiai kūnui, be to, dėl to, kad alkoholis absorbuojamas į kraują, jis veikia kaip vietinis analgetikas.
Norint padėti asmeniui, kenčiančiam nuo sąnarinio skausmo ar edemos, naudojami alkoholiniai kompresai. Norint juos paruošti, paimama visa ta pati degtinė, per pusę su medumi, iš kurio rožinė gaminama iki skaudančios ar edemos.
Degtinė naudojama liaudies medicinoje įvairių tinktūrų gamybai, kad būtų galima trinti peršalimą (pipirai).
Puta geltona
Nustebsite, tačiau alus yra puikus plaukų priežiūros produktas. Dėkojant į jį įtrauktus mikroelementus, šis gėrimas tampa geriausiu mergaičių padėjėju, kurių plaukai prarado blizgesį, tinkami prastai ir šukuoti.
Galvai yra net alaus kosmetika, tačiau iš tikrųjų paprasta šildomo lengvo alaus kaukė, kurią daugiau nei pakankamai skalaujate plaukus. Pagrindinis dalykas - nepamirškite nuplauti po penkiolikos minučių švariu vandeniu.
Yra įvairių alaus kaukių variantų - nuo tamsaus alaus, skirto lengviems plaukams, nuo alaus su kiaušiniais, kad būtų neklaužada ir trapūs, ir pan. Šios kaukės skiriasi ingredientų prieinamumu, pritaikymo lengvumu ir geru efektu.
Vyno pranašumai
Mes turime specialių atvejų, pavyzdžiui, kiekvienas turi savo gimtadienį. Tai neabejotinai yra pagrindinė metų atostogos. Tokią dieną galite sau leisti šiek tiek daugiau nei įprasta! Pavyzdžiui, leiskite sau taurę vyno.
Galų gale, mažų dozių vynas netgi yra naudingas mūsų kūnui, skirtingai nuo stiprių gėrimų, kurie beveik visada kenkia sveikatai.
Vynas, be to, kad mėgaujasi, taip pat tonais, palengvina nuovargį, pagerina kraujotaką, taip pat pasižymi daugybe baktericidinių savybių. Tačiau jo vartojimas neturėtų viršyti 200 gramų, o dažnis turėtų būti ne daugiau kaip tris kartus per savaitę. Todėl ypatingomis progomis nerašykite visų savo gyvenimo įvykių. Ką mes žinome apie šį alkoholinį gėrimą?
Daugelis iš mūsų girdėjo tik tai, kad tai gali būti balta ir raudona. Yra visokių prekės ženklų ir vyno rūšių. Šio gėrimo tipai gali skirtis, pradedant nuo įvairių klasifikavimo ypatybių.
Taigi pagal naudojamą medžiagą Juos galima suskirstyti į vynuoges, vaisių briaunas, razinas ir sumaišytus. Tiesa, ne visi ekspertai sutinka su šiuo padaliniu, daugelis jų yra tikri, kad tik vynuogių vynas gali būti vadinamas vynu, o kiti - tik vyno gėrimai.
Iki Sandėliavimo laikas Išskiriami jauni ir seni vynai. Daugelis yra tikri, kad kuo vyresnis gėrimas, tuo geriau. Tai nėra visiškai tiesa, viskas priklauso nuo vyno klasės. Taigi kai kuriems iš jų maloniau gerti, kol jie yra jauni, o kitiems tikrai reikia rimto laikymo laiko.
Remiantis gautu Vyno spalvos Jį galima suskirstyti į raudoną, rožinę ir baltą.

Iš gėrimo kompozicijos, Jie yra suskirstyti į valgyklas, pritvirtintus ir putojančius. Valgyklos, savo ruožtu, yra padalintos į sausą, pusiau šaunamą ir pusiau saldų. „Forded" vynai yra stiprūs, desertiniai pusiau saldūs, saldūs, alkoholiniai gėrimai, skoniai. Smailūs gėrimai papildomai prisotinami anglies dioksidu. Tokio tipo gėrimas, pavyzdžiui, yra šampanas.
Raudonas
Nenuostabu, kad raudonasis vynas lyginamas su krauju. Tai stebėtinai gerai padeda žmonėms, turintiems širdies ir kraujagyslių sistemos problemų, ramina ir teigiamai veikia miegą. Žinoma, jei stebite priemonę - vakarienės metu ne daugiau kaip pusantro stiklinių ir išskirtinai su maistu!
Bet koks klastojimas bus ne tik nenaudingas sveikatai, bet ir gali sukelti sunkų apsinuodijimą.
Šildomas raudonas vynas su prieskoniais - Mulled vynas - Puikiai padedant peršalimo ligai. Tai palengvina uždegimą, kuris lemia nosies spūstis ir rijimo lengvumą, palengvina gerklės skausmą.
Tačiau raudonasis vynas yra migrenos ir galvos skausmo šaltinis, kuris gali paversti jus Barani Rog prieš skaitydami žodį „razinos". Į tai reikėtų atsižvelgti ir nepersistengti su šio gėrimo doze.
Saulėtas auksas
Balta vadinama geltonu vynu iš žalių vynuogių. Galance, ar ne? O kaip tai gali padėti žmogui? Jo grožis yra tas, kad kai šis vynas bus įpilamas į vandenį, vanduo bus visiškai dezinfekuotas. Be to, baltas vynas daro naudingiausią poveikį plaučiams.
Manoma, kad šio gėrimo vartojimas padeda išvengti Alzheimerio ligos, sustiprina atmintį, nes dažnai baltajam vynui rekomenduojama pagyvenusiems žmonėms. Tačiau nepamirškite juos perspėti, kad paprastai tokio tipo alkoholio turi ryškų diuretikinį poveikį.
Baltajame vyne rekomenduojama užpildyti kai kurių žolelių užpilą, pavyzdžiui, rozmariną ir šalaviją, kad būtų atskleista jų naudingos savybės.

Flamingo sparnai
Rožių vynas. Beveik neįmanoma jo gauti įprastomis klimato sąlygomis, tačiau pastaruosius kelerius metus labai pasikeitė. Rožinis vynas gaunamas maišant žalių ir raudonų vynuogių veisles, ilgą laiką nepaliekant uogų odos sulčių.
Toks gėrimas absorbavo visus raudonųjų ir baltųjų vynų pranašumus, tačiau beveik tris kartus sumažino kūno smūgį - rožinė beveik nesukelia galvos skausmo, kaip raudona, ir neturi tokio ryškaus diuretinio poveikio kaip baltasis.
Be to, rausvą vyną sunkiau suklastoti - jis nėra toks populiarus, todėl įsigydami rožinį vyną galite būti tikri, kad gausite aukštos kokybės prekes, o ne nežinomą skystį iš požemio.
Pasirinkimo taisyklės
Taigi, kaip atvykę į parduotuvę rinkitės tinkamą vyną? Norėdami tai padaryti, laikykitės kelių taisyklių.
Verta pasirinkti tik sausus ir saldžius vynus. Pusiau šoniniai ir pusiau saldūs alkoholiniai gėrimai paprastai apima daugiau konservantų, kaip pagrindą naudokite žemos kokybės vynuoges, taip pat atliekas, likusius po kitų rūšių vynų gamybos. Tokios rūšys yra paplitusios tik tarp NVS šalių, o likusiame pasaulyje jos teikia pirmenybę sausoms ir saldžioms veislėms.
Etiketės išorėje visada reikia nurodyti gamintojo pavadinimą. Vyno ženklas yra savotiškas „veidas". Todėl, jei pavadinimas padarytas mažu atspaudu, tai suteikia galimybę įtarimui. Be to, etiketėje turėtų būti žymė, kuria nurodomi vynuogių pasėlių metai. Jei žymių nėra, tada, matyt, rankose laikote chemiškai gaunamą vyno produktą.
Taip pat etiketėje turėtų būti nurodyta vynuogių veislė, iš kurios gaminamas vynas. Paprastai yra keletas tokių veislių, nes alkoholis, pagamintas visiškai naudojant tik vieną vynuogių veislę, bus labai brangios, ir jos jų nelaiko įprastoje parduotuvėje.
Jei etiketė nurodoma tiesiog „iš pasirinktų vynuogių veislių", tada šis vyno produktas pagamintas iš likusios medžiagos iš kitų vynų. Išimtis yra prancūzų vynai, nes pagal šalies įstatymus jie turi teisę nenurodyti naudojamų vynuogių veislių.
Atkreipkite dėmesį į konteinerį, kuriame parduodamas alkoholis. Tas, kuris parduodamas stikliniame buteliuke arba iš statinės, laikomas geru. Vynai kartoninėse dėžutėse yra tinkami tik virimo metu.
Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas eismui, geriau, jei jis yra medinis. Toks kamštiena neturi įtakos gėrimo skoniui ir kvapui.
Žinoma, ne paskutinis vyno kokybės rodiklis yra jo kaina. Gero alkoholinio gėrimo kaina paprastai nesumažėja nei 400 rublių vienam buteliui.
Alkoholis ir drėgmė
Laikykite save sveikame kūne. Užduotis yra sudėtinga ir reikalauja reguliarios savikontrolės. Žmonės turėtų sąmoningai pasirinkti šį kelią. Tada rezultatas bus geresnis, ir yra mažiau klaidų.
Daugelis kreipiasi į vegetarizmą ir žaliaus maisto dietą, vis dėlto nenori pakeisti visų savo taisyklių ir įpročių. Todėl klausimas yra suderinamas su alkoholio ir žaliavinio maisto dieta, išlieka aktuali pradedantiesiems gyvų maisto produktų šalininkams.

Daugybė šaltinių, kuriuose rašoma, kad žaliavalams, leidžiama gerti raudoną natūralų vyną be pramoninio perdirbimo. Tačiau šis vynas ir toliau yra alkoholinis gėrimas, turintis visas savybes, būdingas bet kokiam alkoholiui.
Neapdoroto maisto dieta nėra tik dieta, tai yra gyvenimo būdas, kurį žmogus nusprendžia būti arčiau gamtos, išlikti jaunas ir sveikas ilgiau. Toks maistas yra susijęs su daugybe maisto apribojimų.
Bet mes nuolankiai priimame tai, prisimindami pagrindinį tikslą - išsaugoti kūną sveiką. Kyla klausimas, kodėl žmogui lengva priimti mintį, kurią jis gali padaryti be mėsos. Tačiau norint priimti informaciją, kad alkoholis turi būti pašalintas.
Matyt, klausimas vis dar priklauso. Mes bent kartais norime šiek tiek pasinerti į pakitusią būseną. Kadangi įprasta sakyti „atsipalaiduoti".
Alkoholis prieštarauja pačiam žaliavinio maisto dietos esmei. Dieta, kurią riboja tik gyvi produktai, leidžia žmogui pabloginti skonio receptorius. Pagrindinės šio maisto valgymo taisyklės, pavyzdžiui, lėtas ir kruopštus kramtymas, leidžia žmogui psichiškai „dalyvauti" maisto procese.
Tie. Kiekvienas valgis tampa sąmoningas. Valgymo metu jūs suprantate, ką valgote ir kodėl. Mėgaukitės nesugadintu daržovės ar vaisių skoniu. Net nedidelė alkoholio dalis debesuoja protui ir pašalina žmogų nuo psichinės vienybės su gamta.
Todėl, atsižvelgiant į klausimą, ar įmanoma gerti alkoholio drėgną, atsakymas nebus, nes jis neatitinka tokio tipo mitybos idėjos. Bet tai yra požiūris, sakant ideologinį.
Rūpinimasis jūsų kūno grynumu ir sveikata jus pritraukė nuo žalio maisto dietos. Jau buvo atliktas didžiulis darbas, siekiant atsisakyti įprastų produktų. Visiškas visų gėrimų, kuriuose yra alkoholio, atmetimas bus svarbus jūsų vystymosi žingsnis.
Taigi, ar reikia kovoti su alkoholiu? Alkoholis neabejotinai gali būti naudojamas kaip vaistas ir šulinio gerinimas, tačiau neturime pamiršti, kad toks „gydymas" turėtų būti atliekamas išimtinai sutinkant su gydančiu gydytoju ir tik pagal nustatytus standartus, kitaip vaistas greitai išaugs į priklausomybės priežastį.
Jei jau turite priklausomybę, geriau kreiptis į kitus gydymo metodus, kad būtų išvengta nereikalingų gedimų.